Akademia Projektantek Przyszłości

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO AKADEMII PROJEKTANTEK PRZYSZŁOŚCI,
KTÓRA JUŻ DAWNO ZOSTAŁA OKRZYKNIĘTA ŻYCIOWĄ REWOLUCJĄ!

Wyobraź sobie jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś posiadła moc projektowania przyszłości. Gdybyś mogła osiągnąć wszystko to, co jest dla Ciebie ważne. Być może jest to niezależność finansowa, zmiana pracy, znalezienie partnera, a może wyjście z toksycznego związku. Zapewne chciałabyś poczuć szczęście, radość, a może zbudować dobre relacje z bliskimi, może potrzebujesz energii do życia, a może bezpieczeństwa, spokoju i harmonii. Cokolwiek jest dla Ciebie ważne, tutaj dowiesz się jak to otrzymać. Dlatego już teraz pomyśl kim byś mogła się stać, gdybyś uwierzyła, że wszystko jest możliwe? Jak byś się mogła czuć? W co byłabyś ubrana? Jak wyglądałoby Twoje otoczenie? Czy byłabyś tu gdzie jesteś, czy całkiem gdzie indziej?

 

Akademia Projektantek Przyszłości to cykl sześciu rewolucyjnych ogólnopolskich warsztatów coachingowo-szkoleniowych, które mają tylko jeden cel: uwolnić Twój ogromny potencjał, byś mogła zacząć żyć tak jak tego pragniesz i stać się taką kobietą, jaką zawsze chciałaś być.

To niezapomniana podróż w głąb siebie, w trakcie której nauczysz się aktywować dary, które otrzymałaś wraz z przyjściem na świat i w pełni z nich korzystać. To klucz do poznania unikatowego Dream Designing System, który otworzy przed Tobą drzwi do tajemnicy projektowania wymarzonego życia.

Akademia Projektantek Przyszłości skierowana jest do kobiet, które:

 • mają marzenia, ale do dziś ich nie zrealizowały
 • czują, że ich życie powinno być inne
 • potrzebują mentalnego kopniaka, by wziąć odpowiedzialność za własne życie
 • potrzebują więcej pewności siebie i wiary w swoje możliwości
 • chcą się nauczyć aktywować dary, które otrzymały wraz z przyjściem na świat
 • zamiast narzekać wolą działać
 • chcą od życia więcej

 

Akademia Projektantek Przyszłości to warsztaty coachingowe, które powstały po to, byś mogła odnaleźć w sobie moc sprawczą i siłę do działania. Byś uwierzyła, że to Ty decydujesz o swoim życiu. Tylko Ty. Nikt inny. Byś odważyła się, zrobić to, czego do tej pory nie zrobiłaś, po to by znaleźć się tam, gdzie chcesz być. Ważne, żebyś czegoś chciała. To Ty decydujesz czego: wiedzy, niezależności, radości, motywacji, spokoju. Być może chcesz znaleźć lepszą pracę, kupić dom pod miastem, zakochać się w dobrym człowieku, który odwzajemni Twoje uczucia, zrzucić kilka kilogramów, mieć dzieci, zwiedzać świat, hodować konie, napisać książkę, zaistnieć w świecie mody, zdobyć ważną dla Ciebie nagrodę, a być może jeszcze coś innego. Coś co dopiero się ujawni.

Najważniejsze, że chcesz podarować sobie czas, by to się wydarzyło. To Twój czas i Twoja droga.

Droga do spełnienia. Nie będziesz na niej sama. Edyta będzie Twoim przewodnikiem i pokaże Ci, jak zaprojektować swoje życie.

Dlatego już teraz zarezerwuj sobie miejsce w Akademii Projektantek Przyszłości i spotkaj się z Edytą – pierwszą w Polsce Projektantką Przyszłości, która pomoże Ci osiągnąć to co chcesz.


To niesamowite szkolenie da Ci wiarę, że możesz zrobić to co chcesz, i siłę do działania. Odkryje przed Tobą to, co być może dziś jest dla Ciebie niewidoczne – Twoje najlepsze JA.

Co więcej, wszystkie metody i narzędzia, które Edyta dla Ciebie przygotowała sprawdziła na sobie. Zna ich moc i wie, że są skuteczne. To właśnie dzięki nim dziś jest szczęśliwą kobietą. Ma oczy pełne radości. Kochającego i dobrego męża, wspaniałe dzieci, zaufanych przyjaciół. Jest niezależna finansowo, ma pracę, która jest jej pasją, a także ogromny apetyt na życie.

Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś była bardzo smutną dziewczyną. Dlaczego? Bo czuła, że nie mam wpływu na swoje życie. Była przekonana, że taki już jej los, taka karma, że nic nie da się zmienić. Nikt jej nie powiedział, że może być inaczej, że ona też zasługuję na to, by być szczęśliwą, że może realizować marzenia. Po prostu nie wiedziała. Więc przez lata tkwiła w złym związku, wykonywała pracę, która nie dawała jej radości i traciła energię i chęć do życia… ale nie traciła nadziei. Miała swoje marzenia i podświadomie wierzyła, że świat przygotował dla niej coś więcej niż to, czego doświadcza. Wtedy zadała sobie pytania:
Czego ja naprawdę chcę od życia?
Co jest dla mnie najważniejsze?
Kim się stanę, jeśli nie odnajdę w sobie siły, by dokonać zmian?

To był początek jej metamorfozy. Dziś wie, że marzenia są po to, by je spełniać. Jednak nim to zrozumiała, minęło kilkanaście lat. Kilkanaście cholernie długich lat. Ty nie popełniaj jej błędów. Nie marnuj życia na bylejakość. Już dziś odrzuć rolę marionetki i weź odpowiedzialność za swoje życie. Już dziś zacznij działać, by jutro być taką Kobietą jaką chcesz być. Akademia to Twoja szansa wykorzystaj ją!


 

To jednak nie wszystko. Ponieważ zmiana to proces, Edyta przygotowała dla Ciebie niespodziankę. Jaką? Dowiesz się na szkoleniu. To coś naprawdę specjalnego. Ale teraz cicho sza!

Pamiętaj: nieważne skąd pochodzisz, jak wyglądasz, co robisz i ile masz lat. Nie ma znaczenia, jakie masz doświadczenia czy umiejętności ani to, jakimi środkami dysponujesz. Jedyne co się teraz liczy, to Twoja gotowość do tego, by podarować sobie prezent. Jednak to nie jest zwykły prezent, to jest inwestycja. Prawdopodobne najlepsza inwestycja, jakiej dokonasz, bo inwestujesz w siebie, ten jeden klik da początek zmianie, która odmieni Twoje życie.

Skąd ta pewność? Bo Edyta od lat pomaga ludziom realizować ich pragnienia. Tobie też pomoże. Ona doskonale wie, że wszystko, co jest Ci potrzebne do realizacji Twoich marzeń, nosisz w sobie. Nie ma znaczenia, czy ukryłaś to tuż pod powierzchnią czy w najdalszym zakamarku Twego umysłu. Edyta to odnajdzie i uwolni, byś Ty mogła żyć życiem, na jakie zasługujesz. Jesteś WIELKA, nawet jeśli dziś udajesz maleńką, to w rzeczywistości jesteś WIELKA! A spotkanie z Edytą sprawi, że rozbłyśniesz najjaśniejszym światłem i pokażesz światu na co Cię stać!

Kim jest Edyta?
To pierwsza w Polsce Projektantka Przyszłości i Dream Coach. To kobieta, która była kiedyś w miejscu w którym prawdopodobnie Ty jesteś dzisiaj i znalazła sposób, by to zmienić. To kobieta, która ma odwagę do realizowania marzeń, wierzy, że wszystko jest możliwe i zdobywa nieosiągalne. To kobieta doświadczona przez los, która odkryła drzemiącą w niej siłę i nauczyła się z niej korzystać. To kobieta, która opanowała tajemną sztukę projektowania przyszłości, by dziś móc Tobie przekazać tę wiedzę.

Właścicielka centrum Wyższy Poziom i Akademii Projektantek Przyszłości. Absolwentka kilku uczelni. Doświadczony trener, coach, mówca i menedżer. Autorka książek i artykułów z dziedziny rozwoju osobistego, a co najważniejsze, szczęśliwa kobieta.

Jeśli więc chcesz:

 • Poznać Edytę by dowiedzieć się, jak pomimo piętrzących się przeszkód, znalazła w sobie siłę, by sięgnąć po swoje marzenia i uczyć się od niej
 • Nauczyć się projektować zmiany, by żyć tak jak chcesz i stać się Kobietą, jaką chcesz być
 • Odkryć drzemiącą w Tobie moc i przekonać się, że Ty również możesz dokonać pozytywnych zmian
 • Dowiedzieć się jak przejąć odpowiedzialność za swoje życie i dostrzegać okazje, które przynosi
 • Zrzucić z siebie mentalny bagaż negatywnych przekonań, który ogranicza Twoje działania
 • Wzniecić w sobie płomień motywacji, by zawalczyć o naprawdę szczęśliwe życie

 


 

CO MÓWIĄ UCZESTNICY TUŻ PO SZKOLENIU

Anna: Szkolenie Projektantki Przyszłości było dla mnie cudownie spędzonym czasem pod przewodnictwem inspirującej trenerki Edyty Walęciak-Skórki. Czas bardzo owocny, realnie przybliżający do realizacji marzeń. Od zwizualizowania ich na Mapie Marzeń, przez przełożenie na konkretne cele, po uzbrojenie nas w narzędzia pomagające swoje marzenia zrealizować. Wartość dodana tego szkolenia, to poznanie wielu całkowicie różnych, fantastycznych kobiet będących w podobnym momencie swojego życia – momencie wielkiej zmiany. Dla mnie osobiście szkolenie to stało się wielkim krokiem naprzód w drodze do realizowania siebie. Idę dalej śmiało tą drogą! Polecam gorąco to szkolenie wszystkim, którzy są spełniać swe marzenia i zmienić swoją przyszłość!

Kasia: Dzięki Akademii Projektantek Przyszłości zrozumiałam, że moje marzenia są na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko po nie sięgnąć. Zrozumiałam też, jak ważne jest, żeby o nich mówić i wizualizować je, bo dzięki termu nabierają realnych kształtów. Polecam Akademię Projektantek Przyszłości każdej kobiecie: tym które nie wierzą, że ich marzenia mogą się spełnić, tym, które nie mają marzeń i tym, które myślą, że mają wszystko, co chciały w życiu osiągnąć. Zrozumiecie, jak bardzo się myliłyście!

Karolina: Projektantki Przyszłości to kawał solidnie wykonanej pracy, czas chłonięcia niezwykle wartościowej wiedzy i świetnej zabawy. To szkolenie uświadomiło mi, że kobiety, ich cele i przekonania mogą być różne ale energia tylko jedna – POZYTYWNA. Serdecznie polecam! Niezależnie na jakim etapie życia się znajdujecie Projektantki Przyszłości gwarantują przełom i pozytywna motywację do działania. Wyciągają z kobiety najpiękniejszą esencję. Warto!

Barbara: Warsztaty Projektantki Przyszłości był dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Na uwagę zasługuję profesjonalizm i zaangażowanie trenera, Pani Edyty Walęciak-Skórki, która wprowadziła atmosferę otwartości, co przyczyniło się do aktywności i szczerości wszystkich uczestników, wzajemnej radości i wymiany doświadczeń. Zajęcia były nie tylko zdobywaniem nowych umiejętności, pogłębieniem wiary w siebie, budowaniem pozytywnych relacji ze sobą i innymi, ale także, stanowią świetny sposób spędzenia czasu pośród innych kobiet, pięknych i bogatych wewnętrznie. Głęboko wierzę, że dzięki takim osobom jak Pani Edyta Walęciak-Skórka kobiety będą miały więcej odwagi i wiary w to, że mogą mieć pełny wpływ na jakość swojego życia i zrealizować to, o czym marzą. Dziękuję 🙂

Składa się na nią cykl warsztatów szkoleniowo-coachingowych, w trakcie których realizowane są następujące moduły: