AKADEMIA PROJEKTOWANIA PRZYSZŁOŚCI

Wyobraź sobie jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś miał moc projektowania przyszłości.

Gdybyś mogła osiągnąć wszystko to, co jest dla Ciebie ważne. Być może jest to niezależność finansowa, zmiana pracy, znalezienie partnera, a może wyjście z toksycznego związku.

Zapewne chciałbyś poczuć szczęście, radość, a może zbudować dobre relacje z bliskimi, może potrzebujesz energii do życia, a może bezpieczeństwa, spokoju i harmonii.

Cokolwiek jest dla Ciebie ważne, tutaj dowiesz się jak to otrzymać. Pokażę Ci, że wymarzone życie jest w zasięgu Twoich możliwości i pomogę Ci to osiągnąć.

ŻYCIE Z TWOICH MARZEŃ JEST W ZASIĘGU RĘKI

Nieważne skąd pochodzisz, jak wyglądasz, co robisz i ile masz lat. Nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, jakie masz doświadczenia czy umiejętności ani to, jakimi środkami dysponujesz.

Tutaj otrzymasz wszystko, co jest Ci potrzebne, by osiągnąć swój cel. Pokażę Ci krok po kroku jak najszybciej, najprościej i najprzyjemniej przejść z miejsca, w którym obecnie się znajdujesz, do miejsca, w którym chcesz się znaleźć.

Jesteś gotowy, jesteś gotowa?


Zapraszam Cię do Akademii Projektowania Przyszłości!


CZYM JEST AKADEMIA PROJEKTOWANIA PRZYSZŁOŚCI?

Akademia Projektowania Przyszłości to warsztaty coachingowe, które powstały po to, byś mógł odnaleźć w sobie moc sprawczą i siłę do działania. Byś uwierzyła, że to Ty decydujesz o swoim życiu. Tylko Ty. Nikt inny.

Byś odważył się, zrobić to, czego do tej pory nie zrobiłeś, po to by znaleźć się tam, gdzie chcesz być. Ważne, żebyś czegoś chciał. To Ty decydujesz czego: wiedzy, niezależności, radości, motywacji, spokoju.

Być może chcesz znaleźć lepszą pracę, kupić dom pod miastem, zakochać się w dobrym człowieku, który odwzajemni Twoje uczucia, zrzucić kilka kilogramów, mieć dzieci, zwiedzać świat, hodować konie, napisać książkę, zaistnieć w świecie mody, zdobyć ważną dla Ciebie nagrodę, a być może jeszcze coś innego. Coś co dopiero się ujawni.

Najważniejsze, że chcesz podarować sobie czas, by to się wydarzyło. To Twój czas i Twoja droga. Droga do spełnienia. Ale będziesz na niej tylko Ty. Ja będę z Tobą, będę Twoim przewodnikiem i nauczę Cię świadomie projektować swoją przyszłość.


Dlatego już teraz dołącz do Akademii Projektowania Przyszłości i uczyń arcydzieło ze swojego życia.CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W AKADEMII PROJEKTOWANIA PRZYSZŁOŚCI?

Poznasz najskuteczniejsze narzędzia do projektowania przyszłości.

Nauczysz się aktywować dary, które otrzymałeś wraz z przyjściem na świat i w pełni z nich korzystać.

Nauczyć się projektować zmiany, by żyć tak jak chcesz i osiągać wyznaczone cele.

Poznasz najskuteczniejsze narzędzia do projektowania przyszłości.

Nauczysz się aktywować dary, które otrzymałeś wraz z przyjściem na świat i w pełni z nich korzystać.

Nauczyć się projektować zmiany, by żyć tak jak chcesz i osiągać wyznaczone cele.

Wzniecisz w sobie płomień motywacji, by zawalczyć o naprawdę szczęśliwe życie.

Dowiesz się jak Osiągniesz ponadprzeciętne rezultaty.

Poczujesz wewnętrzny spokój i harmonię oraz zaczniesz cieszyć się życiem.


To niesamowite szkolenie da Ci wiarę, że możesz zrobić to co chcesz i siłę do działania. Odkryje przed Tobą to, co być może dziś jest dla Ciebie niewidoczne – Twoje najlepsze JA.

Co więcej, wszystkie metody i narzędzia, które dla Ciebie przygotowałam, sprawdziłam na sobie. Znam ich moc i wiem, że są skuteczne. To właśnie dzięki nim dziś jestem szczęśliwą kobietą. Mam kochającego i dobrego męża, wspaniałe dzieci, zaufanych przyjaciół. Jestem niezależna finansowo, mam pracę, która jest moją pasją, a także ogromny apetyt na życie.

Jednak nie zawsze tak było…


NIE MARNUJ ŻYCIA NA BYLEJAKOŚĆ!

Kiedyś byłam bardzo smutną dziewczyną. Dlaczego? Bo czułam, że nie mam wpływu na swoje życie. Byłam przekonana, że taki już jej los, taka karma, że nic nie da się zmienić. Nikt mi nie powiedział, że może być inaczej, że ja też zasługuję na to, by być szczęśliwą, że mogę realizować marzenia. Po prostu nie wiedziałam.

Więc przez lata tkwiłam w złym związku, wykonywałam pracę, która nie dawała mi ani radości ani odpowiednich pieniędzy, dlatego dzień po dniu traciłam energię i chęć do życia… ale nie straciłam nadziei. Miałam swoje marzenia i podświadomie wierzyłam, że świat przygotował dla mnie coś więcej niż to, czego doświadczałam.

Wtedy zadałam sobie pytania: Czego ja naprawdę chcę od życia? Co jest dla mnie najważniejsze? Kim się stanę, jeśli nie odnajdę w sobie siły, by dokonać zmian?

To był początek mojej metamorfozy.

Dziś wiem, że marzenia są po to, by je spełniać. Jednak nim to zrozumiałam, minęło kilkanaście lat. Kilkanaście cholernie długich lat.

Ty nie popełniaj moich błędów. Nie marnuj życia na bylejakość. Już dziś odrzuć rolę marionetki i weź odpowiedzialność za swoje życie. Już dziś zacznij działać, by jutro w pełni cieszyć się życiem. Akademia to Twoja szansa wykorzystaj ją!

CO OTRZYMUJESZ?

1. Starannie przygotowaną Akademię Projektowania Przyszłości w formie 30 intensywnych materiałów video, zeszytem ćwiczeń i kilkoma gratisami. Łącznie ponad 5 godzin treningu, którego przerobienie zajmie Ci, w zależności od czasu jakim dysponujesz, od jednego do trzech miesięcy.

2. Pokażę Ci krok po kroku jak najszybciej, najprościej i najprzyjemniej przejść z miejsca, w którym obecnie się znajdujesz, do miejsca, w którym chcesz się znaleźć.

3. W trakcie szkolenia, stworzysz w oparciu o mój autorski system swój własny plan działania, który jeszcze w trakcie szkolenia, zaczniesz realizować.

4. Przejdziesz skuteczną wewnętrzną metamorfozę – pokażę Ci jak RAZ NA ZAWSZE poradzić sobie z negatywnymi myślami, przekonaniami, lękami i obawami, które do dzisiaj powstrzymywały Cię przed osiągnięciem sukcesu.

CO WYRÓŻNIA AKADEMIĘ PROJEKTOWANIA PRZYSZŁOŚCI?

SKUTECZNOŚĆ

96% uczestników osiąga założone cele. Jest to możliwe tylko dlatego, że nie są to typowe warsztaty z rozwoju osobistego ale proces, w trakcie którego uczestnicy przechodzą poszczególne etapy zmiany pod czujnym okiem Projektantki Przyszłości.


UNIKATOWOŚĆ

Uczestnicy poznają Dream Designing System, najpotężniejsze narzędzie do projektowania przyszłości, stworzone przez Edytę a to znaczy, że nigdzie indziej go nie otrzymasz.


DOSTĘPNOŚĆ

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do platformy z wszystkimi materiałami. Możesz z nich korzystać kiedy tylko chcesz. Ty decydujesz kiedy i jak często.

DLA KOGO PRZYGOTOWAŁAM AKADEMIĘ PROJEKTOWANIA PRZYSZŁOŚCI?


Absolutnie nie klikaj w przycisk kupuję, gdy:

– Nie masz zamiaru pracować nad sobą
– Nie chcesz się rozwijać
– Wolisz narzekać zamiast działać
– Oczekujesz magicznych zaklęć typu abrakadabra


Akademia Projektowania Przyszłości jest przeznaczona tylko dla osób, które:

– Mają marzenia, ale do dziś ich nie zrealizowały
– Czują, że ich życie powinno być inne
– Potrzebują mentalnego kopniaka, by wziąć odpowiedzialność za własne życie
– Potrzebują więcej pewności siebie i wiary w swoje możliwości
– Chcą od życia więcej
– Pragną odkryć swój ogromny potencjał i swoją siłę
– Chcą się nauczyć aktywować dary, które otrzymały wraz z przyjściem na świat
– Zamiast narzekać wolą działać
– Chcą być naprawdę szczęśliwe

PRZECZYTAJ CO O AKADEMII MÓWIĄ KLIENCI:

Ty również możesz osiągnąć takie wspaniałe rezultaty! Dołącz już dziś:

DOŁĄCZ TERAZ

Pamiętaj! Wiedza, którą otrzymasz, zdobywałam przez kilkanaście lat, a kwota, jaką zainwestowałam w swój rozwój, by móc dziś pomóc Tobie, spokojnie wystarczyłaby na kupno mieszkania w Warszawie. Dlatego jeśli chcesz się rozwijać, chcesz wejść na wyższy poziom, chcesz mieć rezultaty w życiu i w biznesie, to już teraz wykup pełny dostęp. Zainwestuj teraz w Twój rozwój!

AKADEMIA PROJEKTOWANIA PRZYSZŁOŚCI

30 lekcji wideo

teraz tylko

497 zł.

297 zł.

jednorazowo

30 lekcji wideo
75-stronicowy zeszyt ćwiczeń
Inspirujące bonusy

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów?

Po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie otrzymasz maila z dostępem do kursu. Jeżeli wybierzesz szybkie płatności PayU i płatność przebiegnie pomyślnie, otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów.

Na jaki okres otrzymam dostęp do Akademii?

Dostęp otrzymujesz na pełne dwanaście miesięcy i przez ten czas z każdego miejsca na świecie możesz korzystać z materiałów.
Każdą lekcję możesz odtworzyć nieskończoną liczbę razy. To Ty decydujesz kiedy się uczysz i jaki czas angażujesz na każde ćwiczenie.

Czy to na pewno dobra inwestycja?

Tak, to najprawdopodobniej jedna z Twoich najlepszych inwestycji, ponieważ:
– w ramach Akademii otrzymujesz dostęp do ogromu wiedzy i konkretnych porad,
– wiedza zawarta w Akademii jest unikalna i nie otrzymasz jej nigdzie indziej,
– Akademia jest wynikiem ponad 20 letniego doświadczenia Edyty,
– oprócz 30 lekcji wchodzących w skład Akademii otrzymasz 75-stronicowy zeszyt ćwiczeń i bonusowe nagrania, które dodatkowo wzmocnią Twoją motywację i pomogą osiągnąć Ci sukces!

KIM JESTEM I JAK MOGĘ CI POMÓC?

Nazywam się Edyta Walęciak-Skórka i jestem pierwszą w Polsce Projektantką Przyszłości i Dream Coachem. Kobietą, która była kiedyś w miejscu w którym prawdopodobnie Ty jesteś dzisiaj i znalazła sposób, by to zmienić. Kobietą, która ma odwagę do realizowania marzeń, wierzy, że wszystko jest możliwe i zdobywa nieosiągalne. Kobietą doświadczoną przez los, która odkryła drzemiącą w niej siłę i nauczyła się z niej korzystać. Kobietą, która opanowała tajemną sztukę projektowania przyszłości, by dziś móc Tobie przekazać tę wiedzę.

Jestem właścicielką firmy Wyższy Poziom i twórcą Akademii Projektowania Przyszłości. Absolwentką kilku uczelni. Doświadczonym trenerem, coachem, mówcą i menedżerem. Autorką książek i artykułów z dziedziny rozwoju osobistego, a co najważniejsze, szczęśliwą kobietą.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, podczas której pomogę Ci zaprojektować Twoje wymarzone życie!