AKADEMIA PROJEKTOWANIA PRZYSZŁOŚCI

Oto Twoje bezpłatne materiały:

INTRO

ZESZYT ĆWICZEŃ

FILMY

JESTEŚ GOTOWA, GOTOWY BY PÓJŚĆ DALEJ?

Materiały, z których korzystasz na tej stronie są częścią mojego autorskiego programu Akademia Projektowania Przyszłości.

Jeżeli czujesz gotowość, aby już dziś zacząć projektować i osiągnąć Twoje wymarzone życie, nie czekaj! Uzyskaj dostęp do całego programu!

KIM JESTEM I JAK MOGĘ CI POMÓC?

Nazywam się Edyta Walęciak-Skórka i jestem pierwszą w Polsce Projektantką Przyszłości i Dream Coachem. Kobietą, która była kiedyś w miejscu w którym prawdopodobnie Ty jesteś dzisiaj i znalazła sposób, by to zmienić. Kobietą, która ma odwagę do realizowania marzeń, wierzy, że wszystko jest możliwe i zdobywa nieosiągalne. Kobietą doświadczoną przez los, która odkryła drzemiącą w niej siłę i nauczyła się z niej korzystać. Kobietą, która opanowała tajemną sztukę projektowania przyszłości, by dziś móc Tobie przekazać tę wiedzę.

Jestem właścicielką firmy Wyższy Poziom i twórcą Akademii Projektowania Przyszłości. Absolwentką kilku uczelni. Doświadczonym trenerem, coachem, mówcą i menedżerem. Autorką książek i artykułów z dziedziny rozwoju osobistego, a co najważniejsze, szczęśliwą kobietą.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, podczas której pomogę Ci zaprojektować Twoje wymarzone życie!