CHCESZ ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Chcesz w końcu zacząć żyć po swojemu, robić to, o czym marzysz i stać się takim człowiekiem, jakim od zawsze chcesz być? Chcesz robić karierę, mieć więcej pieniędzy, szczęśliwy związek, zwiedzać świat? To musisz nauczyć się świadomie projektować swoją przyszłość.

Pokażę Ci krok po kroku jak najszybciej, najprościej i najprzyjemniej przejść z miejsca, w którym obecnie się znajdujesz, do miejsca, w którym chcesz się znaleźć!

lub

... i stwórz życie o jakim marzysz!

KIM JESTEM I JAK MOGĘ CI POMÓC?

Nazywam się Edyta Walęciak-Skórka i jestem pierwszą w Polsce Projektantką Przyszłości i Dream Coachem. Kobietą, która była kiedyś w miejscu w którym prawdopodobnie Ty jesteś dzisiaj i znalazła sposób, by to zmienić. Kobietą, która ma odwagę do realizowania marzeń, wierzy, że wszystko jest możliwe i zdobywa nieosiągalne. Kobietą doświadczoną przez los, która odkryła drzemiącą w niej siłę i nauczyła się z niej korzystać. Kobietą, która opanowała tajemną sztukę projektowania przyszłości, by dziś móc Tobie przekazać tę wiedzę.

Jestem właścicielką firmy Wyższy Poziom i twórcą Akademii Projektowania Przyszłości. Absolwentką kilku uczelni. Doświadczonym trenerem, coachem, mówcą i menedżerem. Autorką książek i artykułów z dziedziny rozwoju osobistego, a co najważniejsze, szczęśliwą kobietą.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, podczas której pomogę Ci zaprojektować Twoje wymarzone życie!

lub