DZIEŃ ZAGŁADY – team building

To połączenie dobrej zabawy, zastrzyku adrenaliny oraz nauki o zespole. W trakcie gry uczestnicy mierzą się z różnorodnymi zadaniami zręcznościowymi, sprawnościowymi, logicznymi, zespołowymi i komunikacyjnymi. Na podstawie zaangażowania poszczególnych uczestników można ocenić poziom współpracy, zaufania, komunikatywności, kreatywności i motywacji w zespole, a także przyjrzeć się podziałowi ról. Celem gry jest polepszenie poziomu integracji zespołu, wzmocnienie więzi między pracownikami, a także zwiększenia efektywności zespołu w realizacji zadań w codziennej pracy.

Uczestnicy są dzieleni na mniejsze zespoły. Każdy zespół wybiera swojego kapitana, nazwę grupy oraz okrzyk bojowy. Otrzymują instrukcję, mapę z zaznaczonymi miejscami akcji i atrybuty niezbędne do wykonania poszczególnych zadań. Następnie dowiadują się o wydarzeniach sprzed kilkunastu minut i wchodzą w rolę bohaterów tej niesamowitej historii. Od tej pory los Ziemi pozostaje w ich rękach. Mają ograniczony czas i bardzo trudną misję, jednakże są gotowi podjąć wyzwanie, by uratować siebie, swoich najbliższych i świat. Na szczęście mają przewodnika, który będzie im pomagał pokonać wroga. Przed nimi długa i ciężka droga oraz kilkanaście zadań do wykonania. Po pokonaniu każdego etapu otrzymują dalszą cześć historii i kolejne wytyczne. Czy zdążą na czas? Czy dadzą radę pokonać strach i przeciwności losu? Czy zwyciężą?

Na te pytania odpowiedzą tylko uczestnicy.

ZADANIA DO WYKONANIA W TRAKCIE MISJI:

 1. Ucieczka z więzienia – klucz
 2. Ucieczka z więzienia – lewitujące platformy
 3. Most śmierci i tablica transkrypcji
 4. Przeprawa przez morze meteorów
 5. Transformacja i zmylenie pościgu
 6. Wydostanie się z zasadzki
 7. Teleportacja
 8. Przejście nad polem siłowym
 9. Znalezienie kodu do sejfu
 10. Ułożenie mapy do świetlistej komnaty
 11. Wydostanie się z pułapki zapadni
 12. Odnalezienie eliksiru życia

Po zakończeniu misji i uratowaniu Ziemi uroczyste wręczenie nagrody dla Zwycięzców.

Zabawy nie wymagają specjalnej sprawności fizycznej, a raczej dobrej współpracy zespołowej i możliwe są do pokonania bez względu na wiek, płeć, czy przygotowanie kondycyjne uczestników.

Przewidywany czas: 2 – 3 h.