FIREWALKING – chodzenie po ogniu

Oferujemy Tobie i Twojemu Zespołowi znakomity warsztat motywacyjny ukoronowany przejściem przez rozżarzone węgle (400-700 stopni Celsjusza). To niesamowite przeżycie uświadomi Ci, że Twoja prawdziwa moc nie znajduje się na zewnątrz Ciebie, ale wewnątrz – w Twoim sercu i umyśle. Pokonując strach przed żywiołem ognia przeramujesz ograniczające Cię przekonania i staniesz się nie do zatrzymania. Umocnisz wiarę w siebie i swoje możliwości, uwolnisz odwagę do sięgania po nowe i nieznane, pozbędziesz się blokad oraz wzmocnisz poczucie zaufania do siebie i swoich decyzji.

By było to możliwe, pokażemy Ci jak zaprzyjaźnić się z ogniem, jak się z nim komunikować i jak okazywać mu szacunek. To niezbędne elementy tej ceremonii. W końcu tylko człowiek, z wszystkich żywych stworzeń na Ziemi, ma w sobie moc, by pokonać lęk przed ogniem, wejść w jego płomienie i wyjść zwycięsko z tej próby. Ty też to potrafisz, a ja chętnie zostanę Twoim przewodnikiem.

Chodzenie po ogniu możemy połączyć też z dwoma rytuałami. Pierwszy to oczyszczanie, gdzie okadzamy nasze ciała specjalną mieszanką ziół, która pomaga nam oderwać się od „problemów dnia codziennego” i umocnić w przebywaniu „tu i teraz”. Drugi to uwolnienie przeszłości i zaproszenie przyszłości, bo ogień ma moc uwalniania od trosk i spełniania życzeń. Uczestnicy przygotowują się do tego rytuału w trakcie warsztatów, a moment kulminacyjny następuję tuż przed próbą ognia.