O mnie

EDYTA WALĘCIAK – SKÓRKA

Menedżer, trener, coach, mentor i mówca. Pierwsza w Polsce Projektantka Przyszłości. Promotorka rozwoju osobistego i otwartości na zmiany. Jej celem jest pomaganie ludziom i zespołom przekraczać swoje granice i osiągać pożądane rezultaty. Wykorzystując autorskie narzędzie Dream Designing System od lat skutecznie przenosi ludzi i ich firmy na wyższy poziom.

Właścicielka Centrum szkoleniowo – coachingowego „Wyższy Poziom” i Akademii Projektantek Przyszłości. Autorka bestsellerowych książek „JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość” oraz „Dream Coaching. DROGA DO SPEŁNIENIA” a także cyklu artykułów do Biuletynu Coacha, Coachingowego Panelu Ekspertów BEMASTER, Zwierciadła oraz SHAPE. Współautorka poradnika ”W sukience do sukcesu”.

Ekspert z rozwoju osobistego w programach telewizyjnych i audycjach radiowych m.in. Telewizja Zoom, Telewizja Katowice, Sfera TV, Telewizja Dla Ciebie, Telewizja TelPol, Telewizja Rybnik, Radio ESKA, Radio Czwórka, Radio Piekary, Radio Opole, Radio eM. Laureatka prestiżowej nagrody „Kobieta Charyzmatyczna” i to w dwóch kategoriach: Kobieta Przedsiębiorcza oraz Kobieta Społeczna obok takich osób jak Kayah, Dorota Wellman, Justyna Kowalczyk czy Anna Dymna.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu doskonalenia kompetencji menadżerskich: Skuteczny lider, Zarządzanie sobą i zadaniami w czasie, Budowanie efektywnych zespołów, Mistrz autoprezentacji i wystąpień publicznych, Skuteczna komunikacja w biznesie, a także Profesjonalna obsługa klienta. Jest również certyfikowanym Mistrzem Gry szkoleniowej Twierdza Poznań.

Od lat prowadzi praktykę coachingową – pracuje zarówno z klientami indywidualnymi – dream coaching, jak i biznesowymi, dla których wyspecjalizowała się w coachingu menadżerskim, zawodowym, kariery oraz team coachingu.

Uczestniczyła w wielu projektach coachingowych i szkoleniowych dla pracowników takich firm jak: FOTOJOKER, WASKO S.A., StalProdukt, PRO-DRUT, PHUT OSKAR, FTS TRADE Sp. z o.o., Contact Center One, City Spa & Wellness, Poczta Polska S.A., Polski Partner Finansowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowy Urząd Pracy, Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa, Lasy Państwowe i wielu innych. Współpracuje z Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Prowadzi również zajęcia dla coachów i trenerów.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i studiów podyplomowych Psychologia w Biznesie w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, a także Szkoły Trenerów Brainstorm we współpracy z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wciąż poszerzająca swoją wiedzę na różnych kursach, szkoleniach, seminariach i warsztatach. Uczyła się od takich mistrzów jak: Tony Robbins, Nick Vujicic, Les Brown czy Brian Tracy. Permanentna studentka uniwersytetu zwanego Życie. W swojej pracy wykorzystuje wykształcenie, nabyte umiejętności, osobiste doświadczenia i skuteczne narzędzia z zakresu psychologii, socjologii, NLP, organizacji i zarządzania.

Swoje doświadczenie zawodowe budowała przez ponad 20 lat pracując m.in. w jednej z największych firm logistycznych w Europie, gdzie koordynowała pracą kilkudziesięciu jednostek organizacyjnych i pełniła rolę trenera wewnętrznego. Była członkiem wielu zespołów projektowych i komisji odpowiedzialnych za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz utrzymanie na satysfakcjonującym poziomie kluczowych wskaźników efektywności spółki, w tym wyników sprzedażowych i wskaźników jakości. Organizowała i współorganizowała imprezy kulturalne i wydarzenia na kilkaset osób, a także sprawdziła się w roli konferansjera.

Sympatyk STOWARZYSZENIA TRENERÓW ZARZĄDZANIA MATRIK. W latach 2015 – 2018 V-ce Dyrektor ICF POLSKA Oddział Śląsk. W latach 2012 – 2015 Członek Zarządu i Dyrektorka ds. Wolontariatu Dress for Success Poland – stowarzyszenia pomagającego kobietom defaworyzowanym na rynku pracy. Od 2016 roku współpracuje z Fundacją Śląskie Anioły (dawniej KSM), gdzie wspiera potrzebujące dzieci.

CERTYFIKATY

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA - BO WARTO POMAGAĆ