O mnie

EDYTA WALĘCIAK – SKÓRKA

Menedżer, trener, coach, mentor i mówca. Pierwsza w Polsce Projektantka Przyszłości. Promotorka rozwoju osobistego i otwartości na zmiany. Jej celem jest pomaganie ludziom i zespołom przekraczać swoje granice i osiągać pożądane rezultaty. Wykorzystując autorskie narzędzie Dream Designing System od lat skutecznie przenosi ludzi i ich firmy na wyższy poziom.

Właścicielka Centrum szkoleniowo – coachingowego „Wyższy Poziom” i Akademii Projektantek Przyszłości. Autorka bestsellerowych książek „JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość” oraz „Dream Coaching. DROGA DO SPEŁNIENIA” a także cyklu artykułów do Biuletynu Coacha, Coachingowego Panelu Ekspertów BEMASTER, Why Story, Zwierciadła, SHAPE i innych. Współautorka książki  ”W sukience do sukcesu”.

Ekspert z rozwoju osobistego w programach telewizyjnych i audycjach radiowych m.in. Telewizja Zoom, Telewizja Katowice, Sfera TV, Telewizja Dla Ciebie, Telewizja TelPol, Telewizja Rybnik, Radio ESKA, Radio Czwórka, Radio Piekary, Radio Opole, Radio eM.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu doskonalenia kompetencji menadżerskich: Team Power Building, Zaprojektuj się na sukces, Zaprojektuj się na sukces – PRO, Skuteczny lider, Zarządzanie sobą i zadaniami w czasie, Budowanie efektywnych zespołów, Mistrz autoprezentacji i wystąpień publicznych, Skuteczna komunikacja w biznesie, a także Profesjonalna obsługa klienta. Jest również certyfikowanym Mistrzem Gry szkoleniowej Twierdza Poznań.

Od lat prowadzi praktykę coachingową – pracuje zarówno z klientami indywidualnymi – dream coaching, jak i biznesowymi, dla których wyspecjalizowała się w coachingu menadżerskim, zawodowym, kariery oraz team coachingu.

Uczestniczyła w wielu projektach coachingowych i szkoleniowych dla pracowników takich firm jak: FOTOJOKER, WASKO S.A., StalProdukt, PRO-DRUT, PHUT OSKAR, FTS TRADE Sp. z o.o., Contact Center One, City Spa & Wellness, Poczta Polska S.A., Polski Partner Finansowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowy Urząd Pracy, Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa, Lasy Państwowe i wielu innych. Współpracuje z Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Prowadzi również zajęcia dla coachów i trenerów.

Laureatka wielu nagród, w tym prestiżowej nagrody „Kobieta Charyzmatyczna” w kategoriach: Kobieta Przedsiębiorcza oraz Kobieta Społeczna.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i studiów podyplomowych Psychologia w Biznesie w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, a także Szkoły Trenerów Brainstorm we współpracy z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wciąż poszerzająca swoją wiedzę na różnych kursach, szkoleniach, seminariach i warsztatach. Uczyła się od takich mistrzów jak: Tony Robbins, Nick Vujicic, Les Brown czy Brian Tracy. Permanentna studentka uniwersytetu zwanego Życie. W swojej pracy wykorzystuje wykształcenie, nabyte umiejętności, osobiste doświadczenia i skuteczne narzędzia z zakresu psychologii, socjologii, NLP, organizacji i zarządzania.

Swoje doświadczenie zawodowe budowała przez ponad 20 lat pracując m.in. w jednej z największych firm logistycznych w Europie, gdzie koordynowała pracą kilkudziesięciu jednostek organizacyjnych i pełniła rolę trenera wewnętrznego. Była członkiem wielu zespołów projektowych i komisji odpowiedzialnych za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz utrzymanie na satysfakcjonującym poziomie kluczowych wskaźników efektywności spółki, w tym wyników sprzedażowych i wskaźników jakości. Organizowała i współorganizowała imprezy kulturalne i wydarzenia na kilkaset osób, a także sprawdziła się w roli konferansjera.

Sympatyk STOWARZYSZENIA TRENERÓW ZARZĄDZANIA MATRIK. W latach 2015 – 2018 V-ce Dyrektor ICF POLSKA Oddział Śląsk. W latach 2012 – 2015 Członek Zarządu i Dyrektorka ds. Wolontariatu Dress for Success Poland. Od wielu lat wspiera różne fundacje i stowarzyszenia, pomagając potrzebującym.

W 2020 roku została uznana ZA JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH KOBIET, co jednoznacznie potwierdza skuteczność jej działań.

DYPLOMY, CERTYFIKATY i WYRÓŻNIENIA

PODZIĘKOWANIA