Prezent dla Ciebie

Szanowni Mieszkańcy Sosnowca

Drodzy Sąsiedzi

Sosnowiec to miasto, które od zawsze jest w moim sercu. W latach powojennych systematycznie przyjeżdżała tutaj mądra kobieta, by prowadzić interesy. A gdy pewnego dnia zabrała ze sobą swoją pięcioletnią córkę, ta od razu zakochała się w tym mieście i przyrzekła sobie, że uczyni wszystko, by to właśnie tutaj wychowywały się jej dzieci. Tą dziewczynką była moja mama – Zyta Kocot – i dotrzymała słowa. Jej „ziemią obiecaną” stała się Pogoń, a następnie Stary Sosnowiec, gdzie mieszka do dziś. Pamiętam historie, które nam opowiadała o tym mieście i nawet nie zauważyłam, kiedy pokochałam je równie gorąco jak Ona. To tutaj ukończyłam studia, to tutaj urodziły się moje dzieci, to tutaj prowadzę biznes i to właśnie tutaj piszę swoje książki. Jestem dumna z mojego miasta i wiem, że ma ogromny potencjał, by stać się wspaniałą metropolią – miastem na miarę marzeń jego Mieszkańców.

21 października także Ty będziesz mieć wpływ na przyszłość naszego Miasta wybierając ludzi, od których przez następne lata będą zależeć sprawy Twojej dzielnicy. Zależy mi bardzo, by Sosnowiec dalej prężnie się rozwijał i stał się nowoczesnym i przyjaznym miejscem, zarówno dla jego mieszkańców, jak i inwestorów. Byśmy byli z niego dumni, a co jeszcze ważniejsze, by dobrze nam się w nim żyło. Jak być może wiesz, od lat zawodowo i charytatywnie pomagam ludziom i firmom rozwijać się i realizować zamierzone cele. Teraz przyszedł czas, bym wykorzystała swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności w Radzie Miasta, by zwiększyć efektywność działań na rzecz dzielnic: Stary Sosnowiec, Pogoń i Milowice, bo to właśnie one są mi najbliższe. Dlaczego to robię? Bo wiem, że ludzie, którzy tu mieszkają, zasługują na to, by ich osiedla piękniały i rozwijały się tak samo dynamicznie jak pozostałe miejsca naszej aglomeracji. Zależy mi na tym, by realnie pomóc mieszkańcom Sosnowca, takim jak Ty, by lepiej, wygodniej i bezpiecznie żyło nam się w naszym mieście. Pamiętaj jesteś dla mnie ważny, a razem możemy dużo więcej!

21 października zdecydujesz kto będzie Twoim przedstawicielem do Rady Miasta w Sosnowcu. Jeśli zależy Ci na tym, by realnie poprawić jakość życia w Twojej dzielnicy, to bardzo proszę o Twój głos.

Z wyrazami szacunku,

 

 

 

A teraz czas na obiecany prezent 🙂 Pod poniższym bezpiecznym linkiem znajdziesz prezent – obszerny fragment (tak naprawdę to połowę) mojej najnowszej książki „Dream Coaching. Droga do spełnienia”.

Dream Coaching. Droga do spełnienia

 

EDYTA WALĘCIAK – SKÓRKA

Magister ekonomii. Przedsiębiorczyni. Właścicielka firmy szkoleniowej „Wyższy Poziom”. Trenerka biznesu i rozwoju osobistego. Autorka wielu artykułów i dwóch książek „Jutro zaczyna się dziś” i „Droga do spełnienia”. Kobieta społeczna wspierająca aktywnie organizacje pozarządowe: Dress for Success Poland (2010 – 2014 Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wolontariatu), International Coach Federation (2015 – 2018 Dyrektor ICF Polska Odział Śląsk), Śląskie Anioły, 3..4.. Start, WIEK+ i wiele innych. Laureatka nagrody „Kobieta Charyzmatyczna” w kategoriach Przedsiębiorcza i Społeczna . Prekursorka innowacyjnych rozwiązań w życiu i w biznesie. Na co dzień szczęśliwa żona i mama.

„WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA” to Stowarzyszenie zrzeszające osoby z różnych środowisk, które chcą wspomagać władze Sosnowca w jego rozwoju. Działamy ponad politycznymi podziałami. Jest to możliwe, bo skupiamy się na tym co nas łączy i co jest najlepsze dla naszego miasta i jego wspaniałych mieszkańców.

 

MOJE PRIORYTETY

  • nowoczesne i bezpieczne place zabaw dla dzieci
  • zwiększenie ilości miejsc parkingowych
  • wygospodarowanie przestrzeni przyjaznej seniorom
  • wsparcie mikro i małego biznesu
  • bezpłatna komunikacja dla mieszkańców na terenie miasta
  • rewitalizacja chodników i dróg osiedlowych
  • zadbanie o zieleń miejską
  • likwidacja fetoru w Milowicach
  • wszystkie tematy, z którymi się do mnie zgłosisz

 

NAPISALI O MNIE

„Edyta to zarówno sprawdzony partner biznesowy jak i wspaniały człowiek o wielkim sercu. Od lat bezinteresownie angażuje się w pomoc potrzebującym i robi to nadzwyczaj skutecznie. Dobrze, że są tacy ludzie jak ona.”

Izabela Piotrowska-Grosse

Wiceprezes Zarządu Telewizji Sfera TV

„Edyta w znaczący sposób przyczyniła się do propagowania transferu osiągnięć nauki do biznesu…”

dr hab. Michał Kaczmarczyk

prof. WSH, Rektor Wyższej Szkoły Humanitas

„Edyta to osoba godna zaufania, rzetelna i odpowiedzialna. Kobieta wielu talentów. Orędowniczka nowej jakości życia…”

Beata Sekuła

red. nacz. Magazynu Why Story